CMENTARZE W SZCZECINIE


Serwis informacyjny Miasta Szczecin poświęcony szczecińskim cmentarzom. Powstał dzięki współpracy Urzędu Miasta Szczecin, Zakładu Usług Komunalnych, Stowarzyszenia na rzecz Cmentarza Centralnego oraz szczecińskich firm. Zawiera wyszukiwarkę miejsca pochówku, która umożliwia lokalizację grobu na miejskich cmentarzach komunalnych. Po określeniu poszukiwania przez wpisanie do formularza podstawowych informacji o osobie zmarłej, uzyskujemy informacje o miejscu pochówku w postaci numeru kwatery oraz punktu lokalizacji na interaktywnym planie cmentarza. Jeżeli jest to Cmentarz Centralny, to mamy możliwość uzyskania dotatkowych informacji, takich jak trasa dojścia do grobu z dowolnej bramy cmentarza i zbliżony widok kwatery. Serwis dostarcza również wiedzę o grobach zasłużonych szczecinian, tablicach, pomnikach i zabytkowych nagrobkach, występujących odmian drzew i krzewów, trasach spacerowych.

Twórcy serwisu poświęcają go pamięci Marka Kramarza

WYSZUKIWARKA MIEJSC POCHÓWKU

Wyszukiwarka miejsca pochówku w Szczecinie z usługą wpisu pamiątkowego umożliwia odnalezienie grobu osoby pochowanej na cmentarzach komunalnych Miasta Szczecin.

Wyszukaj miejsce pochówku

POBIERZ APLIKACJĘ


rzut ekranu aplikacji na smartfona Szczecińskie Cmentarze to bezpłatna wyszukiwarka miejsc pochówku na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Zawiera dane o osobach pochowanych w tej nekropolii od 1945 roku.

JEDEN Z CUDÓW POLSKI


dyplom 7 nowych cudów Polski Szczecińska nekropolia znalazła się w gronie 7 nowych cudów Polski wyłonionych w plebiscycie magazynu „National Geographic Traveler”.