Wyszukiwarka miejsca pochówku w Szczecinie

Wyszukiwarka miejsca pochówku w Szczecinie z usługą wpisu pamiątkowego umożliwia odnalezienie grobu osoby pochowanej na cmentarzach komunalnych Miasta Szczecin.

Cmentarz CENTRALNY

kwatera 18A, rząd 10, numer grobu 10
mapa cmentarza dojście do kwatery widok kwatery

Legenda:
Legenda do mapki cmentarza

Opis kwatery:

UWAGA: pod tą numeracją występuje zarówno kw. rodzinna, jaki i pojedyncza. Obie kwatery łączą się ze sobą. Występuje różnica w wielkości miejsc i układzie przejść między mogiłami. Kw. pojedyncza ma tylko kilka rzędów grobów, natomiast kw. Rodzinna obejmuje znacznie większą powierzchnię i jest rozmieszczona pomiędzy kw. 16b i17

Osoby pochowane w grobie 18A/10/10:

  1. MAY ANDRZEJ ur. 1934-03-03 zm. 1993-12-07

W celu uaktualnienia informacji o miejscu pochówku, nalezy wysłać e-mail pod ten adres. Wpisy pamiątkowe nie służą temu celowi.
Prosimy o zachowanie wyświetlonego tytułu wiadomości. Zmiany pojawią się w ciągu kilku dni od otrzymania informacji. Rejestr osób zmarłych jest jawny i dane osobowe w nim zawarte nie podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych.

Wpisy pamiątkowe

Dodaj wpis pamiątkowy

Wpisy obowiązuje ten regulamin. Wpisy podlegają archiwizacji i moderacji. Kontakt z Administratorem. UWAGA, prosimy o zachowanie domyślnego tytułu wiadomości. 
kontrola Kontrolny obrazek nieczytelny - pobierz ponownie...