Wyszukiwarka miejsca pochówku w Szczecinie

Wyszukiwarka miejsca pochówku w Szczecinie z usługą wpisu pamiątkowego umożliwia odnalezienie grobu osoby pochowanej na cmentarzach komunalnych Miasta Szczecin.

Cmentarz CENTRALNY

kwatera 18A, rząd 3, numer grobu 15
mapa cmentarza dojście do kwatery widok kwatery

Legenda:
Legenda do mapki cmentarza

Opis kwatery:

UWAGA: pod tą numeracją występuje zarówno kw. rodzinna, jaki i pojedyncza. Obie kwatery łączą się ze sobą. Występuje różnica w wielkości miejsc i układzie przejść między mogiłami. Kw. pojedyncza ma tylko kilka rzędów grobów, natomiast kw. Rodzinna obejmuje znacznie większą powierzchnię i jest rozmieszczona pomiędzy kw. 16b i17

Osoby pochowane w grobie 18A/3/15:

  1. BILIŃSKA MARIA ur. 1901-04-29 zm. 1998-11-12
  2. MAZGAJSKA-BACZYŃSKA JANINA ur. 1936-04-04 zm. 1989-02-08

W celu uaktualnienia informacji o miejscu pochówku, nalezy wysłać e-mail pod ten adres. Wpisy pamiątkowe nie służą temu celowi.
Prosimy o zachowanie wyświetlonego tytułu wiadomości. Zmiany pojawią się w ciągu kilku dni od otrzymania informacji. Rejestr osób zmarłych jest jawny i dane osobowe w nim zawarte nie podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych.

Wpisy pamiątkowe

Dodaj wpis pamiątkowy

Wpisy obowiązuje ten regulamin. Wpisy podlegają archiwizacji i moderacji. Kontakt z Administratorem. UWAGA, prosimy o zachowanie domyślnego tytułu wiadomości. 
kontrola Kontrolny obrazek nieczytelny - pobierz ponownie...